Digitálně potištěné kazety

2 položek celkem
extrud orient seda 01
Novinka
31,90 Kč

Extrudované, lehce omyvatelné polystyrenové stropní kazety, HLADKÁ S POTISKEM, 496x496x4mm polystyrenové kazety dekor ORIENT

Kód: 292/ED
extrud stars seda 01
Novinka
31,90 Kč

Extrudované, lehce omyvatelné polystyrenové stropní kazety, HLADKÁ S POTISKEM, 496x496x4mm polystyrenové kazety dekor STARS

Kód: 295/ED

DIGITÁLNĚ POTIŠTĚNÉ HLADKÉ EXTRUDOVANÉ KAZETY

Polystyrenové desky, kazetové podhledy, obložení stěn a stropů.

V nabídce máme také extrudované lehce omyvatelné polystyrenové kazety, resp. stropní kazety.

Tyto lehké stropní obklady jsou již s barevným dekorem a slouží k dekoraci stěn nebo stropů a hodí se do každého interiéru. Zlepšují estetiku nebo maskují povrchové nedokonalosti stěn a stropů. Jsou levné, lehké a snadno se montují. Využívají se i jako varianta zateplení stropu polystyrenem.

Omyvatelné polystyrenové kazety jsou potaženy tenkou fólií, proto lze omývat, ovšem bez použití saponátů a abraziv!

Polystyrenové stropnice v naší nabídce jsou zastoupeny trvale dekory s digitálním potiskem na hladké kazetě v kvalitním, ekonomickém, decentním zpracování. Kdo si žádá pravidelné vzory a motivy jako obložení zdí a stropů, je to volba pro něj.

extrud_orient_01 extrud_stars_03 extrud_orient_bezova_01

INDEX: omyvatelné stropní kazety, omyvatelné polystyrenové kazety, stropní kazety barevné, stropní desky, polystyrenové desky, lehký obklad na strop, kazety na strop, polystyrenové obklady, střešní krytiny, kazetové podhledy, obložení stěn a stropů.