Novinky LOTOBOX

Spolupráce s Eobaly.cz

Listopadem 2021 jsme zahájili spolupráci s firmou Eobaly.cz a využíváme její eco krabicová řešení.

Eobaly.cz_krabice-3VVL Eobaly.cz_tubusy

Část Vašich zásilek bude balena těmito univerzálními 3VVL / třívrstvými vlnitými lepenkami, které zajistí dostatečnou ochranu křehkého zboží, jako jsou naše polystyrenové kazety, lišty a lepidla.

 

Číst článek
Postupné zavádění LEAN technik do provozu
Postupné zavádění LEAN technik do provozu

Koncem letošního roku začneme postupně v provoze zavádět Lean techniky, tzv. štíhlou výrobu. Jedná se způsob výroby, kdy se dodavatel snaží maximálně uspokojit požadavky zákazníků, s minimálními náklady, v co nejkratším čase, bez ztráty kvality, minimalizací plýtvání. Zákazník neplatí vícenáklady na celou výrobu pomocí snížení zásob, zkrácení dodacích lhůt, odstranění nadvýroby, snížení zmetkovosti...

Budou zapracovány techniky jako Kanban (vizuální úkolovník s přehledem rozpracovanosti) nebo 5x Proč (při řešení výrobních složitostí).

K tomu zapracujeme do systému maximálně automatizaci pomocí compů ke snížení chybovosti. Pro individuální zakázkové kolorování plnou automatizaci nelze využít.

O dalších procesních novinkách a zhodnocení stávajícího stavu budeme průběžně informovat.

Číst článek
Přerozdělení a sjednocení cen kurýrních služeb

Předělána tabulka a ceny dopravy našeho e-shopu Lotobox.eu.

Ve snaze optimalizovat (zrychlit a zjednodušit) logistiku Vašich zásilek a v reakci na zdražování některých kurýrních služeb jsme předělali naši nabídku dopravy pro Vás.

logo_kurýři PPL DPD WEDO  logo_kurýři Česká pošta  logo_kurýři Zásilkovna

Sloučili jsme nabídku WEDO - PPL - DPD do jedné volby a využijeme v daný okamžik toho nejvhodnějšího kurýra, což je reakce na parcel shopy v našem městě, jeden velký byl v září uzavřen, ostatní jsou většinou malé krámky (nepřejí si větší balíky), s neznalostí načítání čárových kódů při přebírání zásilek, není zaznamenána předávka.

Česká pošta je klasika, pomalejší, dražší, ale bezproblémová, s dokonalým trackingem zásilek.

Zásilkovnu ponecháváme v nabídce díky její síti výdejních míst, s cenou kryjící rozdělení objednávky na více zásilek (součet všech tří stran max. 150/170cm + za vysoké ceny u zásilek nad 5kg váhy).

STÁVAJÍCÍ ROZDĚLENÍ DOPRAVY K DNEŠNÍMU DNI :

Číst článek
Splátkový prodej spuštěn od září 2021

OD ZÁŘÍ 2021 JE SPUŠTĚN DOPLŇKOVÝ PRODEJ ZBOŽÍ FORMOU NÁKUPU NA SPLÁTKY (PŘI CENĚ NAD 1000 Kč).

homecredit

DÍKY SPOLUPRÁCI S HOME CREDIT a.s. PŮJDE O VELMI RYCHLOU ONLINE SLUŽBU NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM.

Pokud jste již stávající zákazníci u společnosti Home Credit a.s., schválení a vyřízení nákupu na splátky pomocí revolvingového úvěru / úvěrové karty, bude skutečně rychlé, v řádech minut, potvrzené formou 2x ověřovací SMS, kterou obdržíte na Váš mobilní telefon.

 

Splátkový program v rámci revolvingového úvěru

Při nákupu na splátky na partnerských e-shopech umožňujeme využití splátkového programu v rámci revolvingového úvěru. To znamená, že zřizujeme zákazníkům revolvingový úvěr, ze kterého zaplatí vybrané zboží, a zbytek peněz jim zůstane na další nákupy. Splacené peníze pak můžou opakovaně čerpat podle potřeby. Vše jednoduše a rychle bez zbytečné administrativy.

 

Příklad splátkového programu - Nákup na splátky s navýšením se splatností 12 měsíců

Při výši čerpání z revolvingového úvěru 10 000 Kč, výši splátky 940 Kč a době trvání splátkového programu 12 měsíců do 20. dne v měsíci, v němž je splatná poslední splátka, je roční úroková sazba 20,92 %, RPSN 22,86 %, celková částka splatná spotřebitelem 11 280 Kč. Příklad je vypočten za předpokladu, že čerpání se uskuteční 1.2.2021, úhrada první splátky je 20.3.2021 a datum splatnosti poslední splátky je 20.2.2022.

Hodnoty se vztahují pouze k čerpání úvěru rozloženému do splátkového programu a nezohledňují další případné transakce a poplatky splácené standardním způsobem dle podmínek vaší úvěrové smlouvy. Nabídka platí za splnění podmínek Home Credit a.s. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí splátkového programu.

Podmínky revolvingového úvěru

Stačí, když jste starší 18 let, máte stálý zdroj příjmů a občanství EU s trvalým pobytem v ČR.

0001-7990488015_20210916_075344_0000

Číst článek
Zlevnění ekonomických ražených kazet

V rámci velkoobchodních vztahů jsme vyjednali a dokázali zlevnit skupinu ekonomických ražených / lisovaných polystyrenových stropních kazet.

CENY ZAČÍNAJÍ OD 14,90,-Kč/kus.

https://www.lotobox.eu/polystyrenove-obklady/

P7170887

IMG_20201024_202923

Číst článek
Nová řada plně omyvatelných poplastovaných kazet

Od května 2021 jsme pro Vás připravili novinku, žádané, plně omyvatelné, poplastované kazety v několika dekorech.

Jejich výhodou je nízká váha díky tenkému profilu (tloušťce) kazet. A současně vysoké hustotě materiálu, která garantuje velmi kvalitní, precizní povrch těchto dekoračních prvků interiérů bytů a kanceláří.

Tyto lehké stropní obklady jsou v bílé variantě a s barevným dekorem a slouží k dekoraci stěn nebo stropů a hodí se do každého interiéru. Zlepšují estetiku nebo maskují povrchové nedokonalosti stěn a stropů. Jsou levné, lehké a snadno se montují. Využívají se i jako varianta zateplení stropu polystyrenem.

Omyvatelné polystyrenové kazety jsou potaženy kvalitní PVC fólií, proto jsou plně omyvatelné čistícími prostředky!

Polystyrenové stropnice v naší nabídce jsou zastoupeny trvale dekory s 3D vzorem v ekonomickém, decentním zpracování. Od každého typu máme několik barevných dekorů.

STÁLÁ NABÍDKA / BAREVNÉ PROVEDENÍ - BOROVICE - BÍLÉ - BÉŽOVÉ - HRUŠKA.

odkaz na kategorii: https://www.lotobox.eu/omyvatelne-polystyrenove-kazety/

motyl_borovice motyl_bily

motyl_bezovy motyl_hruska

Číst článek
Nová řada extrudovaných, lehce omyvatelných kazet
Nová řada extrudovaných, lehce omyvatelných kazet

Od března 2021 máme v nabídce žádané lehce omyvatelné, extrudované polystyrenové kazety v dekorech několika druhů dřeva.

Jejich výhodou je nízká váha díky tenkému profilu (tloušťce) kazet. A současně vysoké hustotě materiálu, která garantuje velmi kvalitní, precizní povrch těchto dekoračních prvků interiérů bytů a kanceláří.

Tyto lehké stropní obklady jsou již s barevným dekorem - různé varianty imitace dřeva a slouží k dekoraci stěn nebo stropů a hodí se do každého interiéru. Zlepšují estetiku nebo maskují povrchové nedokonalosti stěn a stropů. Jsou levné, lehké a snadno se montují. Využívají se i jako varianta zateplení stropu polystyrenem.

Omyvatelné polystyrenové kazety jsou potaženy tenkou fólií, proto lze omývat, ovšem bez použití saponátů a abraziv!

STÁLÁ NABÍDKA - BOROVICE - BUK - JASAN - KAŠTAN - TMAVÁ BŘÍZA

odkaz na kategorii: https://www.lotobox.eu/extrudovane-polystyrenove-kazety/

0001-17913008832_20210307_103414_0000

Číst článek
Počátek spolupráce s Živéfirmy.cz

Začátek spolupráce Lotobox.eu s firmou a největším katalogem firem u nás Živéfirmy.cz.

https://www.zivefirmy.cz/lotobox-eu_f1762342

certifikát_ Spolehlivá firma

sken_živéfirmy.cz - lotobox.eu

 

Okamžité nahlédnutí do několika rejstříků státní správy...

Číst článek
Nově budou zobrazovány Dotazníky s odpověďmi našich visorů

Od února 2021 budou nově zobrazovány průběžně měněné Dotazníky s odpověďmi našich visorů.

náhled_Dotazník_první

Číst článek
Nahoru
17 položek celkem