Nejlevnější ražené kazety a lišty

5 položek celkem

 

Nejlevnější barevné polystyrenové stropní kazety a lišty.

Stropní kazety. Stropní desky. Stropní panely. Stropní lišty.

Na těchto stránkách vidíte nejlevnější nabídku polystyrenových stropních kazet a lišt.

Jedná se o varianty ražených stropnic s nejlepší cenou v poměru ke kvalitě a stropních lišt malého či půlkruhového, designově zajímavého provedení.

 IMG_20201024_202923

Ražené polystyrenové stropní kazety jsou tenčí 7-8 milimetrové, křehčí varianty. Jedná se o nejlevnější variantu nabízenou v republice se skvělým poměrem cena-kvalita. Při manipulaci s nimi a instalaci kazet být opatrní.

První nátěr kolorujeme profesionálními nástřikovými nástroji zn. Bosch, druhý nátěr kazet a lišt je proveden ručně, následuje finální kontrola s případnou korekcí barevného nátěru.

Kolorujeme barvami dle aktuální nabídky.. https://www.lotobox.eu/barevne-rady/

REMAL-COLOR-8x barva

REMAL-COLOR-9x barva

HET KLASIK COLOR_1

HET KLASIK COLOR_2

 suma_řada GAMA

Stropní kazety se hodí pro krytí prasklin i nevzhledného stropu a současně zvyšují atraktivitu místnosti. Stropní kazety, desky, panely lze vidět v domácnostech, firemních i reprezentativních prostorách. Polystyrenové stropní kazety a lišty jsou dekorací pro snadnou změnu vzhledu i praktickou vychytávkou ve všech interiérech. Mají zvukové a tepelně izolační vlastnosti. Naše polystyrenové stropní kazety jsou opatřeny nátěrem pro vnitřní interiéry. V internetových vyhledávačích lze také objevit pod názvy jako polystyrenové stropnice, polystyrenové stropní kazety, polystyrenové desky na strop, zateplení stropu polystyrenem, polystyrenové stropy, stropní desky polystyrenové, stropní podhledy.