Nejvyhledávanější barevné varianty

5 položek celkem

 

Nejvyhledávanější provedení polystyrenových stropních kazet a lišt.

Stropní kazety. Stropní desky. Stropní panely. Stropní lišty.

Dle aktuální poptávky jsou oblíbené z kvalitních zpěněných polystyrenových kazet evropského výrobce Marbet Design bezokrajové/se zámkem-falcem dekory o rozměrech 500 x 500 x 10 mm.

Nyní máme v nabídce luxusně provedenou zakončovací stropní polystyrenovou lištu B1 většího rozměru 32 x 32 mm, která je nabízena v délce jeden metr.

 

IMG_20201024_201121

Zpěněné polystyrenové stropní kazety se vyznačují přesnějším zpracováním, hutnější strukturou a vyšší tloušťkou než ražené kazety. Mají výraznější ozdobný dekor. Instalace těchto polystyrenových kazet je snadná.

První nátěr kolorujeme profesionálními nástřikovými nástroji zn. Bosch, druhý nátěr kazet a lišt je proveden ručně, následuje finální kontrola s případnou korekcí barevného nátěru.

Kolorujeme barvami dle aktuální nabídky.. https://www.lotobox.eu/barevne-rady/

REMAL-COLOR-8x barva

REMAL-COLOR-9x barva

HET KLASIK COLOR_1

HET KLASIK COLOR_2

 suma_řada GAMA

Stropní kazety se hodí pro krytí prasklin i nevzhledného stropu a současně zvyšují atraktivitu místnosti. Stropní kazety, desky, panely lze vidět v domácnostech, firemních i reprezentativních prostorách. Polystyrenové stropní kazety a lišty jsou dekorací pro snadnou změnu vzhledu i praktickou vychytávkou ve všech interiérech. Mají zvukové a tepelně izolační vlastnosti. Naše polystyrenové stropní kazety jsou opatřeny nátěrem pro vnitřní interiéry. V internetových vyhledávačích lze také objevit pod názvy jako polystyrenové stropnice, polystyrenové stropní kazety, polystyrenové desky na strop, zateplení stropu polystyrenem, polystyrenové stropy, stropní desky polystyrenové, stropní podhledy.