Polystyrenové kazety na strop

9 položek celkem

 

img_kazety_001_S

img_kazety_002_S

Nabízíme několik typů ražených, zpěněných a extrudovaných polystyrenových kazet na strop a polystyrenových lišt k individuálnímu použití. Stropní kazety. Stropní desky. Stropní panely. Stropní lišty.

Velikost polystyrenových kazet je převážně 500x500x10 mm, mají bezrámečkové (bezokrajové) motivy (vyjma dekoru Chicago se zámkem/falcem).

Ražené (lisované) polystyrenové kazety na strop jsou tenčí 7-8 milimetrové, křehčí varianty, v několika dekorech. Jedná se o nejlevnější variantu nabízenou v republice se skvělým poměrem cena-kvalita. Při manipulaci s nimi a instalaci kazet být opatrní.

Zpěněné polystyrenové kazety na strop se vyznačují přesnějším zpracováním, hutnější strukturou a nejvyšší tloušťkou z nabízených kazet a desek (10+ mm). Mají výraznější ozdobný dekor. Instalace těchto polystyrenových kazet je snadná.

Extrudované polystyrenové kazety na strop se vyznačují kvalitním zpracováním i výraznějším motivem a velmi malou tloušťkou 4-8mm, což je odlišné od zpěněných kazet. Mají také výraznější ozdobný dekor. Tyto polystyrenové kazety nejsou tak křehké jako ražené kazety.

IMG_20201024_201121

Kvalita polystyrenových obkladů a ozdobných, dekoračních lišt od ověřených evropských dodavatelů.

Vhodné dekorační, zakončovací, stropní, okrajové polystyrenové lišty s výběrem barevného odstínu najdete v další kategorii na našich stránkách.

První nátěr kolorujeme profesionálními nástřikovými nástroji zn. Bosch, druhý nátěr kazet a lišt je proveden ručně, následuje finální kontrola s případnou korekcí barevného nátěru.

U nás se barví i hrany a boky polystyrenových kazet a lišt.

P7170904

Při výběru zboží zvolte z nabízených variant.

Samozřejmostí zásilky je obsažená ampulka barvy použité šarže ke kolorování.

Kolorujeme barvami dle aktuální nabídky.. https://www.lotobox.eu/barevne-rady/

REMAL-COLOR-8x barva

REMAL-COLOR-9x barva

HET KLASIK COLOR_1

HET KLASIK COLOR_2

 suma_řada GAMA

Stropní kazety se hodí pro krytí prasklin i nevzhledného stropu a současně zvyšují atraktivitu místnosti. Stropní kazety, desky, panely lze vidět v domácnostech, firemních i reprezentativních prostorách. Polystyrenové stropní kazety a lišty jsou dekorací pro snadnou změnu vzhledu i praktickou vychytávkou ve všech interiérech. Mají zvukové a tepelně izolační vlastnosti. Naše polystyrenové stropní kazety jsou opatřeny nátěrem pro vnitřní interiéry. V internetových vyhledávačích lze také objevit pod názvy jako stropní desky, obi desky, dekorační panely, stropnice, stropní kazety polystyrenové, stropní dekorační kazety na zeď, stropní dekorace.