Polystyrenové lišty

5 položek celkem
LEPIDLO NA POLYSTYREN Soudal 250g
75 Kč

Námi ozkoušené, kvalitní lepidlo pro dlouhotrvající spoj. zn. SOUDAL, 250g VYSOCE PŘILNAVÉ, TRVALE PRUŽNÉ.

Kód: 140
lepidlo na polystyren soudal original
150 Kč

Námi ozkoušené, kvalitní lepidlo pro dlouhotrvající spoj. zn. SOUDAL, 1 kg VYSOCE PŘILNAVÉ, TRVALE PRUŽNÉ.

Kód: 141

 

Nabízíme několik typů dekoračních, zakončovacích a okrajových lišt. Stropní lišty.

Kolorujeme je ve stejných odstínech jako samotné polystyrenové stropní kazety, dle aktuální nabídky, případně si lze zvolit variantu bílou, bez nátěru.

IMG_20200813_105757

Při výběru zboží zvolte z nabízených variant.

První nátěr kolorujeme profesionálními nástřikovými nástroji zn. Bosch, druhý nátěr kazet a lišt je proveden ručně, následuje finální kontrola s případnou korekcí barevného nátěru.

Kolorujeme barvami dle aktuální nabídky.. https://www.lotobox.eu/barevne-rady/

REMAL-COLOR-8x barva

REMAL-COLOR-9x barva

HET KLASIK COLOR_1

HET KLASIK COLOR_2

 suma_řada GAMA

V naší nabídce naleznete polystyrenové ozdobné lišty, které slouží pro oddělení stropu a stěny pro lepší estetický vzhled. Polystyrenové lišty lze využít také jako polystyrenové lišty ke stropu nebo rohové lišty na zeď, pro plynulý přechod mezi stěnou a stropem. Zároveň tyto polystyrenové lišty slouží k zakrytí trhlin či kabelů. Stropní kazety se hodí pro krytí prasklin i nevzhledného stropu a současně zvyšují atraktivitu místnosti. Stropní kazety, desky, panely lze vidět v domácnostech, firemních i reprezentativních prostorách. Polystyrenové stropní kazety a lišty jsou dekorací pro snadnou změnu vzhledu i praktickou vychytávkou ve všech interiérech. Mají zvukové a tepelně izolační vlastnosti. Naše polystyrenové stropní kazety jsou opatřeny nátěrem pro vnitřní interiéry. V internetových vyhledávačích lze také objevit pod názvy jako polystyrenové stropnice, polystyrenové stropní kazety, polystyrenové desky na strop, zateplení stropu polystyrenem, polystyrenové stropy, stropní desky polystyrenové, stropní podhledy.