Polystyrenové obklady na strop i na zeď

3 položek celkem

Jsou ekonomické, vzhledově decentní a přesto dokáží pozvednout Vaši domácnost a kanceláře. Tyto polystyrenové obklady zakryjí nevzhledné stěny a strop.

Na těchto stránkách vidíte nejlevnější stropní kazety a stropní lišty, tzv. polystyrenové obklady na zeď, které lze využít i jako obklady na strop.

Jsou to ražené (lisované) stropní obklady s nejlepší cenou v poměru ke kvalitě a stropní lišty malého či půlkruhového, dekorativního provedení.

Ražené nejlevnější polystyrenové obklady, resp. stropní kazety jsou tenčí 7-8 milimetrové, křehčí varianty. Jedná se o nejlevnější variantu nabízenou v republice se skvělým poměrem cena-kvalita. Při manipulaci s nimi a instalaci kazet být opatrní.

Pokud je požadavek na vysoce ozdobné kazety s výrazným 3D efektem, doporučujeme vybírat z další kategorie.. https://www.lotobox.eu/nejvyhledavanejsi-barevne-varianty/

Kolorujeme barvami dle aktuální nabídky.. https://www.lotobox.eu/barevne-rady/

polystyrenové obklady

stropní obklady

obklady na strop

stropní kazety

 stropní lišty

INDEX: stropní kazety barevné, stropní kazety, stropní lišty, polystyrenové lišty, stropní desky, polystyrenové desky, kazety na strop, polystyrenové obklady, polystyrenový strop.