Stropní kazety pro Váš interiér

25 položek celkem
T24 borovice
29,90 Kč

Extrudované, lehce omyvatelné polystyrenové stropní kazety, bezokrajové, 500x500x4mm polystyrenové kazety dekor T24

Kód: 185/KAS
T17 jasan
29,90 Kč

Extrudované, lehce omyvatelné polystyrenové stropní kazety, bezokrajové, 500x500x4mm polystyrenové kazety dekor T17

Kód: 188/KA
T13 tmavá bříza
29,90 Kč

Extrudované, lehce omyvatelné polystyrenové stropní kazety, bezokrajové, 500x500x4mm polystyrenové kazety dekor T13

Kód: 194/KA
Nahoru
Další produkty

STROPNÍ POLYSTYRENOVÉ KAZETY

Střešní krytiny, kazetové podhledy, obložení stěn a stropů.

Naše barevné stropní kazety jsou na trhu vyjímkou. Běžná nabídka je bílá polystyrenová kazeta se zajímavým plastickým dekorem, případně dražší polystyrenové kazety s fólií, převážně imitací dřeva, na povrchu. My trh obohacujeme o stropní kazety s velkým výběrem barevných variant, které ozvláštní místnosti a lze je využít jako polystyren na strop, kryjící nevzhledné stěny a zvyšující atraktivitu interiéru Vašich domácností a kanceláří.

Stropní kazety

Polystyren na strop

Nabízíme několik typů ražených, zpěněných a extrudovaných stropních kazet a stropních lišt k individuálnímu použití.

Polystyrenové kazety mají převážně velikost 500x500x10 mm a bezrámečkové (bezokrajové) motivy (vyjma dekoru . Chicago se zámkem / falcem).

1. Ražené (lisované) polystyrenové kazety na strop jsou tenčí 7-8 milimetrové, křehčí varianty, v několika dekorech. Jedná se o nejlevnější variantu nabízenou v republice se skvělým poměrem cena-kvalita. Při manipulaci s nimi a instalaci kazet doporučujeme být opatrní.

2. Zpěněné polystyrenové kazety na strop se vyznačují přesnějším zpracováním, hutnější strukturou a nejvyšší tloušťkou z nabízených kazet a desek (10+ mm). Mají výraznější ozdobný dekor. Instalace těchto polystyrenových kazet je skutečně snadná.

3. Extrudované polystyrenové kazety na strop (LEHCE OMYVATELNÉ) s tenkou fólií na povrchu, se vyznačují kvalitním zpracováním i výraznějším motivem a velmi malou tloušťkou 4-8mm, což je odlišné od zpěněných kazet. Mají výraznější ozdobný dekor. Tyto polystyrenové kazety nejsou tak křehké jako ražené kazety.

4.-5. Polystyrenové kazety BAUMAX a stropní desky OBI objevíte v samostatných kategoriích, které jsou prodávány pod těmito značkami.

6. Plně omyvatelné poplastované (potažené plast fólií) stropní kazety jsou polystyrenové kazety s plastickým vzorem a několika zajímavými dekory. Za vyšší cenu nabízejí jednotný a barevně stálý - PLNĚ OMYVATELNÝ VZHLED. Kdo preferuje velmi dlouhou dobu životnosti - je to správná volba pro něj.

7. 3D potištěné extrudované panely s výrazným 3D vzorek i barvami. Jsou jako většina extrudovaných kazet lehce omyvatelné bez saponátů. Kdo hledá TOP kvalitu, výrazný dezén a trvanlivost vzoru, neměl by tuto kategorii přehlédnout.

8. Digitálně potištěné, extrudované, hladké kazety jsou zajímavé obklady svými tištěnými, opakujícími se vzory, které mohou Vašemu stropu či stěně dodat nový, nevšední ráz.

Polystyrenové kazety

Barevné stropní kazety a ozdobné dekorační stropní lišty jsou od ověřených evropských dodavatelů.

Vhodné dekorační, zakončovací, okrajové, polystyrenové stropní lišty s výběrem barevného odstínu najdete v jiné kategorii na našich stránkách.. https://www.lotobox.eu/stropni-listy-lepidlo-na-polystyren/

První nátěr kolorujeme profesionálními nástřikovými nástroji zn. Bosch, druhý nátěr kazet a lišt je proveden ručně, následuje finální kontrola s případnou korekcí barevného nátěru. Polystyrenové kazety na stěnu a polystyrenové lišty kolorujeme i s boky a okraji.

stropní kazety barevné

Při výběru zboží zvolte z nabízených variant. Kolorujeme barvami dle aktuální nabídky.. https://www.lotobox.eu/barevne-rady/

INDEX: barevné stropní kazety a stropní lišty jsou dekorací pro snadnou obměnu vzhledu i praktickou vychytávkou ve všech interiérech. Mají zvukové a tepelně izolační vlastnosti. Naše polystyrenové stropní kazety jsou opatřeny nátěrem pro vnitřní interiéry. Tento sortiment lze také vyhledat s názvy.. obklady na zeď, stropní podhledy, polystyrenové stropnice, stropní desky, polystyrenové desky, izolační stropní kazety, střešní krytiny, kazetové podhledy, obložení stěn a stropů.

Na vyžádání zasíláme vzorky (max.10ks) vybraných barevných polystyrenových kazet / lišt v obálce za symbolických 99Kč.. https://www.lotobox.eu/napiste-nam/

PSX_20210207_113347

Jsme zapojeni do hodnocení a recenzí eshopu zákazníky na Heuréka.cz, předem děkujeme za Vaše názory a hodnocení.

ověřeno zákazníky heuréka.cz