Stropní kazety pro Váš interiér

17 položek celkem
T24 borovice
Novinka
31,50 Kč

Extrudované, lehce omyvatelné polystyrenové stropní kazety, bezokrajové, 500x500x4mm polystyrenové kazety dekor T24

Kód: 185/KAS
T17 jasan
Novinka
31,50 Kč

Extrudované, lehce omyvatelné polystyrenové stropní kazety, bezokrajové, 500x500x4mm polystyrenové kazety dekor T17

Kód: 188/KA
T13 tmavá bříza
Novinka
31,50 Kč

Extrudované, lehce omyvatelné polystyrenové stropní kazety, bezokrajové, 500x500x4mm polystyrenové kazety dekor T13

Kód: 194/KA
Nahoru
Další produkty

Naše barevné stropní kazety jsou na trhu vyjímkou. Běžná nabídka je bílá polystyrenová kazeta se zajímavým plastickým dekorem, případně dražší polystyrenové kazety s fólií, převážně imitací dřeva, na povrchu. My trh obohacujeme o stropní kazety s velkým výběrem barevných variant, které ozvláštní místnosti a lze je využít jako polystyren na strop, kryjící nevzhledné stěny a zvyšující atraktivitu interiéru Vašich domácností a kanceláří.

Stropní kazety

Polystyren na strop

Nabízíme několik typů ražených, zpěněných a extrudovaných stropních kazet a stropních lišt k individuálnímu použití.

Polystyrenové kazety mají převážně velikost 500x500x10 mm a bezrámečkové (bezokrajové) motivy (vyjma dekoru Chicago se zámkem / falcem).

Ražené (lisované) polystyrenové kazety na strop jsou tenčí 7-8 milimetrové, křehčí varianty, v několika dekorech. Jedná se o nejlevnější variantu nabízenou v republice se skvělým poměrem cena-kvalita. Při manipulaci s nimi a instalaci kazet doporučujeme být opatrní.

Zpěněné polystyrenové kazety na strop se vyznačují přesnějším zpracováním, hutnější strukturou a nejvyšší tloušťkou z nabízených kazet a desek (10+ mm). Mají výraznější ozdobný dekor. Instalace těchto polystyrenových kazet je skutečně snadná.

Extrudované polystyrenové kazety na strop se vyznačují kvalitním zpracováním i výraznějším motivem a velmi malou tloušťkou 4-8mm, což je odlišné od zpěněných kazet. Mají výraznější ozdobný dekor. Tyto polystyrenové kazety nejsou tak křehké jako ražené kazety.

V samostatných kategoriích objevíte také polystyrenové kazety BAUMAX a stropní desky OBI, které jsou prodávány pod těmito značkami.

Extrudované poplastované (tenkou plast fólií) stropní kazety jsou polystyrenové kazety s plastickým vzorem a dekorem imitujícím dřevo. Za vyšší cenu nabízejí jednotný a barevně stálý - omyvatelný vzhled. Kdo preferuje design dřeva, je to správná volba pro něj.

Polystyrenové kazety

Barevné stropní kazety a ozdobné dekorační stropní lišty jsou od ověřených evropských dodavatelů.

Vhodné dekorační, zakončovací, okrajové, polystyrenové stropní lišty s výběrem barevného odstínu najdete v jiné kategorii na našich stránkách.. https://www.lotobox.eu/stropni-listy-lepidlo-na-polystyren/

První nátěr kolorujeme profesionálními nástřikovými nástroji zn. Bosch, druhý nátěr kazet a lišt je proveden ručně, následuje finální kontrola s případnou korekcí barevného nátěru. Polystyrenové kazety na stěnu a polystyrenové lišty kolorujeme i s boky a okraji.

stropní kazety barevné

Při výběru zboží zvolte z nabízených variant. Kolorujeme barvami dle aktuální nabídky.. https://www.lotobox.eu/barevne-rady/

polystyrenové kazety na stěnu

izolační stropní kazety

obklady na zeď

stropní podhledy

 stropní desky

Barevné stropní kazety a stropní lišty jsou dekorací pro snadnou obměnu vzhledu i praktickou vychytávkou ve všech interiérech. Mají zvukové a tepelně izolační vlastnosti. Naše polystyrenové stropní kazety jsou opatřeny nátěrem pro vnitřní interiéry. Tento sortiment lze také vyhledat s názvy.. obklady na zeď, stropní podhledy, polystyrenové stropnice, stropní desky, polystyrenové desky, izolační stropní kazety.

Na vyžádání zasíláme vzorky (max.10ks) vybraných barevných polystyrenových kazet v obálce za symbolických 99Kč.. https://www.lotobox.eu/napiste-nam/

PSX_20210207_113347

Jsme zapojeni do hodnocení a recenzí eshopu zákazníky na Heuréka.cz, předem děkujeme za Vaše názory a hodnocení.

ověřeno zákazníky heuréka.cz